Üye Ol

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

 • Herhangi bir ticari kaygı taşımayan engincakar.com (Bundan sonra site olarak anılacaktır.) alan adında yayınlanan işbu sitede ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla genel sağlık bilgileri ve fizik tedavi ve rehabilitasyon alanı özelinde ve fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniklerinde kullanılan tedavi yöntemlerine dair bilgilendirici içerikler bulunmaktadır.
 • Bu sitede bulunan bilgiler hiçbir şekilde tanı, tedavi veya teşhis yerine geçmemekte olup kişilerin bunlar için kesinlikle konuda uzman doktora başvurmaları gerekmektedir. Sitedeki bilgiler bir sağlık hizmeti veya muayenenin yerini tutmaz. Sitedeki bilgilendirici içerikler her hasta için uygun olmadığı gibi bir tedavi rehberi de değildir.
 • Bu sitedeki içerik tanı, tedavi veya teşhis amaçlı değildir. İşbu sitenin içeriğinin bu amaçlarla kullanılmasından doğacak tüm sorumluluklar ziyaretçiye ait olup; bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıyı kabul ettikleri var sayılır.
 • Bu sitedeki bilgilendirici içerik bilimsel kaynaklara dayandırılmaktadır. Site sahibi burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.
 • Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten site sahibi sorumlu değildir.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca bu siteye hiçbir şekilde reklam alınmamaktadır.
 • İçeriklerde, gerekli olması halinde, bazı markalardan ve ürünlerden bahsedilmek durumunda kalınmıştır. Bu gibi bahisler, tüm alternatifleri ile birlikte ve sadece gerekli yerlerde yapılmış olup, kesinlikle herhangi bir reklam ya da tavsiye amacı taşımamaktadır.
 • Sitede adı geçen hiç bir firma ile ortaklığı ya da sponsorluk ilişkisi bulunmamaktadır. Sitede, tüm fizik tedavi uygulama ve medikal cihazlar hakkında bilgi verilirken mümkün olduğu kadar, o uygulama, ameliyat yada medikal cihazın tüm alternatifleri hakkında da bilgi verilmeye çalışılmıştır.
 • Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir. Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.
 • Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışarak kontrol edilmesi gereklidir.
 • Prof. Dr. Engin Çakar’a ait olan işbu sitenin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteye ait metin veya görsel kullanılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Prof. Dr. Engin Çakar sorumlu tutulamaz. İzin olmaksızın metin veya görsel kullanılması halinde Prof. Dr. Engin Çakar tarafından gerekli yasal yollara başvurulacaktır.
 • Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Prof. Dr. Engin Çakar

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Algoloji ve Elektrodiagnostik Nöroloji alanlarında 15 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Sorularınız mı var?

Randevu veya bilgi için arayın.

Bizi Takip Et

Prof. Dr. Engin Çakar’dan yeni içerikleri almak ve haftalık haber bültenini takip etmek için aşağıdaki formu doldurun. Haftalık email listemize hemen katılın.